Internetowy Kredyt Konsolidacyjny od Alior Bank

Internetowy Kredyt Konsolidacyjny od Alior Bank Alior Bank S.A.

W promocji Alior Banku "Łączymy kredyty niskim kosztem" mozesz skonsolidować swoje aktualne kredyty i zobowiązania i płacić niższą miesięczną ratę!

 

Co otrzymasz w promocji "Łączymy kredyty niskim kosztem"?

W ramach promocji, otrzymasz kredyt konsolidacyjny na preferencyjnych warunkach, a w nim:

01RRSO 8,34%;

02Ubezpieczenie Pakiet NNW i utrata pracy dla kredytu powyżej 70 000 zł;

03Wysoka kwota kredytu – nawet 200 000 zł;

04Długi okres spłaty – do 10 lat;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "Łączymy kredyty niskim kosztem"?

  • 01Na stronie promocji kredytu Alior Bank wypełnij swoje dane kontaktowe w polu "Oddzwonimy do Ciebie", podając nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.
  • 02Przedstawiciel Alior Banku oddzwoni do Ciebie pod podany w formularzu numer telefonu.
  • 03Wszelkie formalności zostaną załatwione zdalnie przez telefon i e-mail.
  • 04Alior Bank spłaci Twoje zobowiązania po zawarciu umowy.

 

Jak spełnić warunki promocji "Łączymy kredyty niskim kosztem"?

01Jeżeli jesteś klientem Alior Banku, to nie posiadasz w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych (od 2021.03.08).

02Okres kredytowania musi wynosić od 3 miesięcy do 10 lat.

03Dla kwoty kredytu powyżej 70 000 zł Alior Bank wymaga zabezpieczenia kredytu w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW.

Skorzystaj z promocji na kredyt!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  Alior Bank
  • Promocja ważna jest do:  piątek, 31 grudzień 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.