Konto bankowe w promocji mBank z bonusem do 750 zł!

Konto bankowe w promocji mBank z bonusem do 750 zł! mBank S.A.

Dzięki promocji konta bankowego mBanku "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja", otrzymasz darmowe konto i nawet 750 złotych w bonusach promocyjnych!

 

Co otrzymasz w promocji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja"?

W ramach promocji, otrzymasz konto bankowe na preferencyjnych warunkach, a w nim:

010 zł za prowadzenie konta;

020 zł za kartę do konta (przy łącznej kwocie transakcji kartą na 350 zł w miesiącu);

030 zł za przelewy w internecie w złotówkach;

040 zł za wypłaty bankomatów za granicą;

050 zł za wpłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł;

06Promocyjne oprocentowanie w wysokości 1,7% do kwoty 10000zł;

07Bonus do konta w postaci nawet 750 złotych;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja"?

  • 01Na stronie promocji w polu "Skorzystaj już dziś" wpisz swój adres e-mail, a następnie kliknij w baner "zarejestruj się".
  • 02Przejdź na własną skrzynkę pocztową adresu e-mail, który został podany do rejestracji w promocji.
  • 03W skrzynce odbiorczej powinien się pojawić e-mail o temacie "ZgarnijPremie.pl - aktywacja konta", otwórz go, a następnie kliknij w klink "Aby potwierdzić udział w akcji promocyjnej..."
  • 04Zaloguj się do systemu danymi przesłanymi w e-mailu.
  • 05Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na stronie i załóż darmowe konto mBank.

 

Jak korzystać z konta aby spełnić warunki promocji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja"?

01Musisz być nowym klientem mBanku (nie możesz posiadać konta założonego po dniu 01.01.2018r).

02Zawnioskuj o nowe konto osobiste "eKonto osobiste plus premia" przez selfie lub przez e-dowód - otrzymasz 50 złotych bonusu.

03Zawnioskuj o rachunek do regularnego oszczędzania na wniosku o eKonto osobiste aby otrzymać promocyjne oprocentowanie na rachunku "Moje cele" w wysokości 1,7% do kwoty 10000 zł.

04Zrób wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, a następnie wykonaj minimum 8 transakcji w miesiącu otwarcia eKonta osobistegoi/lub w kolejnym miesiącu - otrzymasz 50 złotych bonusu.

05Zrób wpływ na Twoje eKonto osobiste odpowiednio w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego, a następnie wykonaj minimum 8 transakcji dpowiednio w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego - otrzymasz 50 złotych bonusu za każdy miesiąc.

06Załóż eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego - otrzymasz 50 złotych bonusu.

07Dokonuj płatności kartą na kwotę min. 350 złotych misięcznie aby nie płacić za kartę.

08Warunkiem otrzymania dodatkowej premii w wysokości 150 zł od Bankier.pl jest dokonanie rejestracji w promocji i złożenie wniosku poprzez stronę promocji. W trakcie składania wniosku należy wyrazić zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu zawarcia umowy o eKonto osobistego w mBanku. W trakcie składania wniosku należy także zachować numer nadany przez Bank przy wypełnianiu Wniosku o Produkt poprzez Stronę Promocji (numer nadany przez bank składa się z trzech liter RAC i 9 cyfr i powinien pozostać niezmieniony od momentu rozpoczęcia procesu składania Wniosku o Produkt do momentu zawarcia umowy dotyczącej Produktu Banku, którego dotyczy Wniosek o Produkt). Podpisać w ciągu 1 miesiąca od przesłania wniosku umowę o prowadzenie eKonta w mBanku (nie później niż do 13.09.2021).

09Po założeniu eKonta i aktywnym korzystaniu z niego masz możliwość zdobycia nawet do 300 zł w ramach programu polecającego mBanku.

Skorzystaj z promocji na darmowe konto!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  mBank
  • Promocja ważna jest do:  piątek, 13 sierpień 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.