Konto bankowe Jakie Chcę od Santander z premią

Konto bankowe Jakie Chcę od Santander z premią Santander Bank Polska S.A.

W ramach noworocznej promocji konta bankowego "Konto Jakie Chcę - Nowy Rok z Nowym Kontem" od Santander Bank, możesz mieć darmowe konto, 300 złotych premii za otwarcie, do 300 złotych zwrotu za rachunki rocznie, 50 złotych bonusu za polecenie oraz 1% na lokacie mobilnej!

 

Co otrzymasz w promocji "Konto Jakie Chcę"?

W ramach promocji, otrzymasz konto bankowe na preferencyjnych warunkach, a w nim:

010 zł za prowadzenie konta;

020 zł za kartę do konta*;

030 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe w internecie;

040 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM;

050 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów banku;

060 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty;

0650 zł za polecenie konta (możesz polecić konto nawet 10 osobom);

06do 300 zł premii na Twoje konto;

06do 300 zł zwrotu za rachunki na Twoje konto;

07oprocentowanie 1% na lokacie mobilnej.

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "Konto Jakie Chcę - Nowy Rok z Nowym Kontem"?

  • 01Na stronie Santader Bank kliknij w baner "Otwórz konto online". Upewnij się, że otwierasz konto w promocji "Konto Jakie Chcę".
  • 02Wypełnij online wniosek o otwarcie konta i czekaj na kuriera.
  • 03Dostarczoną przez kuriera umowę podpisz w jego obecności.Podpisaną umowę oddaj kurierowi, który przekaże ją do banku.
  • 04Konto zostanie aktywowane po weryfikacji umowy przez pracownika banku.

 

Jak korzystać z konta aby spełnić warunki promocji "Konto Jakie Chcę - Nowy Rok z Nowym Kontem"?

01*Konto comiesięcznie musi zostać zasilone kwotę min. 500 zł.

02*Raz w miesiącu musisz wykonać 1 transakcję kartą lub BLIKIEM.

03W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej w zakładce Polecaj Bank wygeneruj kod polecającego i zaproś swoich znajomych - za każdego znajomego otrzymasz 50 złotych (możesz otrzymać maksymalnie 500 złotych za polecenia).

04100 zł premii w pierwszej turze otrzymasz do 28 lutego 2022 jeśli złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową do 31 stycznia 2022 r. i otworzysz to Konto najpóźniej do 10 lutego 2022 r., a także minimum 1 raz zalogujesz się do aplikacji Santander mobile i w trakcie składania wniosku wyrazisz wszystkie zgody określone w regulaminie promocji.

04200 zł premii w drugiej turze otrzymasz jeśli spełnisz wszystkie warunki z pierwszej tury promocji oraz w każdym z trzech miesięcy tj. w lutym 2022 r., w marcu 2022 r. oraz w kwietniu 2022 r. zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł, wykonasz i nie odwołasz minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową w sklepie lub w internecie oraz minimum 1 raz zalogujesz się do aplikacji Santander mobile.

Skorzystaj z promocji na darmowe konto!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  Santander Bank Polska
  • Promocja ważna jest do:  poniedziałek, 31 styczeń 2022

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.