Kredyt hipoteczny Zamieszkaj na swoim z Millenium Bank

Kredyt hipoteczny Zamieszkaj na swoim z Millenium Bank Banku Millennium S.A.

Kredyt hipoteczny Banku Millennium S.A. Zamieszkaj na swoim, to kredyt na mieszkanie lub dom z atrakcyjnym oprocentowaniem.

 

Co otrzymasz w promocji "Zamieszkaj na swoim"?

W ramach promocji, otrzymasz kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach, a w nim:

01RRSO 3,83%;

02Prowizja 0%;

03Możliwość częściowej spłaty dowolnej kwoty online;

04Wakacje kredytowe raz w roku;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "Zamieszkaj na swoim"?

  • 01Na stronie banku informacyjnej Millenium poświęconej promocji kredytowej, wypełnij dane kontaktowe w polu "Zostaw kontakt - oddzwonimy!", podając imię, nazwisko oraz numer telefonu.
  • 02Przedstawiciel Millenium Bank oddzwoni do Ciebie pod podany w formularzu numer telefonu.
  • 03Formalności zostaną załatwione zdalnie przez telefon, e-mail oraz/lub w placówce bankowej.
  • 04Po zawarciu umowy kredytowej, Millenium Bank skredytuje zakup domu lub mieszkania.

 

Jak spełnić warunki promocji "Zamieszkaj na swoim"?

01Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem Kredytu; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jego udzielenia.

02Możesz również obniżyć marżę kredytu, posiadając konto osobiste w Millenium Bank - Konto 360°, pod warunkiem comiesięcznego wpływu wynagrodzenia lub innego dochodu netto na to konto i posiadania karty debetowej do tego konta oraz wykonywania za pomocą tej karty transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Skorzystaj z promocji na kredyt!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  Bank Millennium
  • Promocja ważna jest do:  piątek, 31 grudzień 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.