Kredyt gotówkowy na zielone zmiany BNP Paribas

Kredyt gotówkowy na zielone zmiany BNP Paribas BNP Paribas Bank Polska S.A.

Kredyt na zielone zmiany to specjalna promocja BNP Paribas, w ramach której możesz otrzymać atrakcyjny kredyt na nowoczesne technologie, wymianę źródeł ciepła oraz modernizację i ocieplenie.

 

Co otrzymasz w promocji "Kredyt na zielone zmiany"?

W ramach promocji, otrzymasz kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach, a w nim:

01RRSO 7,43%;

02Prowizja 0%;

03Stała rata;

04Wysoka kwota kredytu – od 1000 zł do nawet 200 000 zł;

05Długi okres spłaty – do 10 lat;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "Kredyt na zielone zmiany"?

  • 01Na stronie BNP Paribas poświęconej promocji wypełnij swoje dane kontaktowe w polu "Wypełnij formularz, oddzwonimy i przedstawimy Ci ofertę", podając imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.
  • 02Przedstawiciel BNP Paribas oddzwoni do Ciebie pod podany w formularzu numer telefonu.
  • 03Wszelkie formalności zostaną załatwione zdalnie przez telefon i e-mail.
  • 04Po zawarciu umowy BNP Paribas skredytuje poprawę efektywności energetycznej w Twoim domu lub mieszkaniu.

 

Jak spełnić warunki promocji "Kredyt na zielone zmiany"?

01Kredytem można sfinansować wyłącznie: panele fotowoltaiczne, termiczne kolektory słoneczne, wentylację z odzyskiem ciepła, wymianę gazowego kotła kondensacyjnego, kotła na biomasę (pelety), ciepło sieciowe, ogrzewanie elektryczne, powietrzną pompę ciepła, gruntową pompę ciepła, wymianę okien i drzwi zewnętrznych; ocieplenie podłogi, stropu piwnicy, ścian zewnętrznych, dachu, stropu nad najwyższą kondygnacją; modernizację instalacji ogrzewania, instalacji ciepłej wody użytkowej.

02Dla kwot od 1000 zł do 200 000 zł, okres kredytowania może wynieść od 6 do 120 miesięcy, przy czym od 85 miesięcy dla kwot od 10 000 zł.

Skorzystaj z promocji na kredyt!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  BNP Paribas
  • Promocja ważna jest do:  piątek, 31 grudzień 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.