Bonus do 800 zł z kartą kredytową Visa w Santander!

Bonus do 800 zł z kartą kredytową Visa w Santander! Santander Bank Polska S.A.

W promocji karty kredytowej Santander Bank, otrzymasz bonus do 800 zł na kartę Visa oraz 0 zł opłaty miesięcznej za kartę w pierwszym roku!

 

Co otrzymasz w promocji "800 zł zkartą kredytową VISA – III edycja"?

W ramach promocji, otrzymasz kartę kredytową na preferencyjnych warunkach:

010 zł za kartę (bezwarunkowe zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku);

02do 600 zł bonusu, co stanowi 1%za płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” albo Visa Platinum (główną lub dodatkową) przez 12 miesięcy, max. 50 zł miesięcznie;

03100 zł w prezencie za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver „Akcja Pajacyk” albo Visa Platinum;

04100 zł za skorzystanie zusługi FastCash w kwocie min 1000 zł;

05RRSO: 9,10%;

06płacąc kartą będziesz pomagać dzieciom w programie Pajacyk;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "800 zł zkartą kredytową VISA – III edycja"?

  • 01Na stronie Santander Bank poświęconej promocji, pozostaw swoje dane kontaktowe w polu "Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie".
  • 02W wybranym przez Ciebie przedziale czasowym skontaktuje sie z Tobą przedstawiciel banku aby sinfalizować proces wydania karty.

 

Jak korzystać z karty aby spełnić warunki promocji "800 zł zkartą kredytową VISA – III edycja"?

01Bezwarunkowe zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku nie wymaga spełaniania żadnych dodatkowych warunków.

02Bonus w postaci cashbacku, czyli zwrotu na konto przyznawany jest automatycznie w każdym miesiącu przez pierwsze 12 miesiecy korzystania z karty. Cashback wynosi 1% od transakcji wykonywanych kartą, jednak nie może być większy niż 50 złotych w miesiącu.

03Zawnioskuj o dodatkową kartę Visa Silver „Akcja Pajacyk” albo kartę dodatkową Visa Platinum (wydaną do rachunku głównej karty kredytowej objętej niniejszą promocją), a dodatkowo otrzymasz 100 złotych bonusu. Umowę o kartę dodatkową należy zawrzeć do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę kredytową objętą niniejszą promocją.

04Składając wniosek o główną kartę kredytową, zleć usługę FastCash (przelej środki z karty na inny rachunek) na kwotę 1000 złotych, a otrzymasz dodatkowy bonus w kwocie 100 złotych.

Skorzystaj z promocji na kartę!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  Santander Bank Polska
  • Promocja ważna jest do:  sobota, 31 lipiec 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.