Konto bankowe bez opłat w promocji Santander Konto Jakie Chcę NIEAKTUALNA

Konto bankowe bez opłat w promocji Santander Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska S.A.

W ramach promocji konta bankowego "Konto Jakie Chcę" oferowanej przez Santander Bank, możesz mieć darmowe konto oraz nawet 300 złotych zwrotu rocznie!

 

Co otrzymasz w promocji "Konto Jakie Chcę"?

W ramach promocji, otrzymasz konto bankowe na preferencyjnych warunkach, a w nim:

010 zł za prowadzenie konta;

020 zł za kartę do konta;

030 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe w internecie;

040 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM;

050 zł za wpłaty i wypłaty z naszych bankomatów;

060 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "Konto Jakie Chcę"?

  • 01Na stronie Santader Bank kliknij w baner "Otwórz konto online". Upewnij się, że otwierasz konto w promocji "Konto Jakie Chcę".
  • 02Wypełnij online wniosek o otwarcie konta i czekaj na kuriera.
  • 03Dostarczoną przez kuriera umowę podpisz w jego obecności.Podpisaną umowę oddaj kurierowi, który przekaże ją do banku.
  • 04Konto zostanie aktywowane po weryfikacji umowy przez pracownika banku.
  • 05Jeśli chcesz otrzymywać zwroty za opłacane rachunki, przekaż bankowi ostatnie faktury od dostawców. Możesz to zrobić wygodnie w bankowości internetowej, pod numerem 19999 lub w najbliższym oddziale banku. Faktura musi być wystawiona na Twoje nazwisko lub w przypadku rachunku wspólnego - współposiadacza konta.

 

Jak korzystać z konta aby spełnić warunki promocji "Konto Jakie Chcę"?

01Konto comiesięcznie musi zostać zasilone kwotę min. 500 zł.

02Raz w miesiącu musisz wykonać 1 transakcję kartą lub BLIKIEM.

Skorzystaj z promocji na darmowe konto!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  Santander Bank Polska
  • Promocja ważna jest do:  sobota, 31 lipiec 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.