Konto bankowe w promocji mBank eKonto osobiste plus premia!

Konto bankowe w promocji mBank eKonto osobiste plus premia! mBank S.A.

W promocji konta bankowego mBanku "eKonto osobiste plus premia", otrzymasz darmowe konto, cashback do 250 złotych oraz bonus powitalny 50 złotych na konto!

 

Co otrzymasz w promocji "eKonto osobiste plus premia"?

W ramach promocji, otrzymasz konto bankowe na preferencyjnych warunkach, a w nim:

010 zł za prowadzenie konta;

020 zł za kartę do konta (przy łącznej kwocie transakcji kartą na 350 zł w miesiącu);

030 zł za przelewy w internecie w złotówkach;

040 zł za wypłaty bankomatów za granicą;

050 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatówmBanku, PlanetCash lub CashLine;

06Promocyjne oprocentowanie w wysokości 1,7% do kwoty 10000zł;

07Bonus do konta w postaci nawet 300 złotych;

 

Co musisz zrobić aby skorzystać z promocji "eKonto osobiste plus premia"?

  • 01Na stronie mBank kliknij w baner "chcę otworzyć konto". Upewnij się, że otwierasz konto w promocji "eKonto osobiste plus premia".
  • 02Pobierz za darmo aplikację mobilną mBank i wypełnij wniosek bez wychodzenia z domu.
  • 03Wypełnij wniosek o otwarcie konta wraz z kartą i skorzystaj z opcji założenia przez selfie lub przez e-dowód, a otrzymasz dodatkowo bonus w wysokości 50 zł.
  • 04Zaakceptuj umowę kodem SMS, który otryzmasz na podany przez Ciebie numer telefonu, a następnie aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym.
  • 05Konto możesz również założyć w placówce bankowej mBank lub wypełniając umowę online, a następnie podpisując papierową Umowę dostarczoną przez kuriera.

 

Jak korzystać z konta aby spełnić warunki promocji "eKonto osobiste plus premia"?

01Musisz być nowym klientem mBanku (nie możesz posiadać konta założonego po dniu 01.01.2018r).

02Zawnioskuj o nowe konto osobiste "eKonto osobiste plus premia" przez selfie lub przez e-dowód - otrzymasz 50 złotych bonusu.

03Zawnioskuj o rachunek do regularnego oszczędzania na wniosku o eKonto osobiste aby otrzymać promocyjne oprocentowanie na rachunku "Moje cele" w wysokości 1,7% do kwoty 10000 zł.

04Zrób wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, a następnie wykonaj minimum 8 transakcji w miesiącu otwarcia eKonta osobistegoi/lub w kolejnym miesiącu - otrzymasz 50 złotych bonusu.

05Zrób wpływ na Twoje eKonto osobiste odpowiednio w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego, a następnie wykonaj minimum 8 transakcji dpowiednio w drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego - otrzymasz 50 złotych bonusu za każdy miesiąc.

06Załóż eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego - otrzymasz 50 złotych bonusu.

07Dokonuj płatności kartą na kwotę min. 350 złotych misięcznie aby nie płacić za kartę.

Skorzystaj z promocji na darmowe konto!

Dodatkowe informacje o promocji:

  • Bank oferujący promocję:  mBank
  • Promocja ważna jest do:  wtorek, 28 wrzesień 2021

Pamiętaj

Serwis Promocjewbankach.pl publikuje artykuły poświęcone promocjom bankowym i finansowym na podstawie ogólnych informacji zamieszczonych na stronach banków lub instytucji finansowych. Przed skorzystaniem z promocji, czyli przed podpisaniem umowy z bankiem lub instytucją finansową sprawdź dokładnie jej warunki. Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zmiany warunków promocji po publikacji artykułu lub błędy informacyjne powstałe w trakcie tworzenia artykułu.

 

Promocjewbankach.pl - zyskaj dodatkowy bonus od banku!

Serwis Promocjewbankach.pl to agregator wszystkich promocji bankowych. Dzięki nam, dowiesz się m.in. jakie aktualnie promocje oferowane są przez banki, dzięki czemu możesz otworzyć nie tylko darmowe konto, ale również otrzymać konto z gratisem i dodatkowym zyskiem. Jeżeli szukasz karty kredytowej w promocji, to również u nas porównasz oferty banków, tak aby karta kredytowa, na którą się zdecydujesz miała preferencyjne oprocentowanie i dodatkowo bank sprezentował Ci dodatkowy prezent do karty w postaci smartfona, bonów zakupowych czy innego gratisu. Z naszego serwisu dowiesz się także jaki kredyt gotówkowy lub hipoteczny wybrać aby otrzymać najniższe oprocentowanie na rynku, gdzie skorzytać z kredytu 0% lub kredytu z odroczoną pierwszą ratą. Jeżeli z kolei szukasz produktów pozabankowych takich jak szybkie pożyczki z minimum formalności, to również u nas znajdziesz aktualną ofertę darmowych pożyczek.